Znane logo z Góralem, które widnieje na tarczach ściernych IncoFlex to gwarancja otrzymania wysokiej jakości produktu, przy zachowaniu jego atrakcyjnej ceny. Ta rodzima marka oferuje bowiem narzędzia ścierne ceramiczne, żywiczne i diamentowe dedykowane do szlifowania i cięcia, które od lat cieszą się dużym uznaniem i zaufaniem klientów.

Jest to zapewne efekt kilkudziesięcioletniego doświadczenia w produkcji tego typu narzędzi, które przekłada się na niezawodność i wydajność tarcz ściernych IncoFlex. Co istotne, marka oferuje nie tylko uniwersalne rozwiązania w dziedzinie obróbki ścieraniem, ale przygotowała również ofertę dla klientów posiadających bardziej skomplikowane wymagania. Na ich życzenie firma może przygotować specjalistyczne narzędzia ścierne, w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb.

INCOFLEX

IncoFlex – Polska marka z Mszany Dolnej

Firma, która stworzyła markę IncoFlex powstała w 1955 roku w Mszanie Dolnej, gdzie do dzisiaj znajduje się jej główna siedziba. Początkowym asortymentem oferowanym przez producenta były różnego rodzaju artykuły ścierne. A od 1967 roku tarcze ścierne typu BF 27-41-42. Tarcze IncoFlex zostały wprowadzone na rynek polski w 1975 roku.

Od tego czasu marka zbudowała silną i ugruntowaną pozycję na rynku narzędzi ściernych, którą zawdzięcza niezmiennej od lat wysokiej jakości produktów, po które klienci sięgają z pełnym zaufaniem. Właścicielem marki jest obecnie firma Techniflex, która skutecznie dba o zachowanie wysokich standardów produkcji i dostarczenie klientom szerokiej gamy narzędzi ściernych, oferowanych w kilku różnych liniach produktowych.

Tarcze ścierne dostosowane do potrzeb!

W ofercie IncoFlex znajdują się linie produktów dedykowanych zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego. Produkowane przez markę tarcze w zależności od rodzaju służą do obróbki lub cięcia metalu, kamienia, betonu, PCV lub ceramiki miękkiej. Dostępne są również tarcze uniwersalne. Oferta obejmuje linie produktów STANDARD, PRO, SPECIAL, Flap Disc oraz Ściernice żywiczne.

Specjalna budowa poszczególnych modeli tarcz niesie ze sobą redukcję wibracji oraz podwyższoną żywotność i odporność ostrza, co daje większą szybkość i dokładność skrawania. Wszystkie tarcze ścierne IncoFlex posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Surowce służące do produkcji narzędzi oraz gotowe tarcze i ściernice przechowywane są w ściśle kontrolowanych warunkach, a ich parametry przechodzą dokładną weryfikację laboratoryjną na każdym etapie produkcji. Dzięki temu klient otrzymuje w pełni bezpieczny produkt o gwarantowanej jakości.