O nas

Nieustanny rozwój widoczny w sektorze przemysłowym, stale stawia przed rynkiem nowe wyzwania. Wiemy o tym, że przełomowe idee i rozwiązania tworzone są przez ludzi, którzy wykraczają poza schematy, obserwując jednocześnie zachowania i potrzeby występujące w otoczeniu biznesowym.

Z tą myślą w 2016 roku powstała Południowa Grupa Handlowa. Za swój priorytet przyjęliśmy dbałość o jakość produktów i solidne doradztwo. Wierzymy, że jest to najlepszy sposób na długotrwałą współpracę. Rozwiązania dla naszych klientów mają pomóc w ich rozwoju. Partnerem naszego przedsiębiorstwa jest każdy klient. Jego sukces i zadowolenie jest ściśle powiązane z naszym istnieniem. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą ulepszyć i usprawnić produkty oraz procesy produkcyjne naszych partnerów biznesowych. Chcemy oferować naszym klientom najwyższą jakość produktów i usług, opartych o coraz to nowsze rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że nasze innowacyjne technologie przyczynią się do zmian, które pozwolą ulepszyć i dać nową jakość procesom produkcyjnym, technologiom wykonania, a także finalnym produktom i usługom.

Firmy, których produkty i technologie posiadamy w ofercie, są strategicznymi partnerami światowych liderów biznesowych i ważnych instytucji, takich jak U.S. Army. Każdego z proponowanych przez nas producentów cechuje innowacyjne podejście, pozwalające na stały rozwój asortymentu. Dzięki temu wprowadzamy do firm naszych klientów rozwiązania nowoczesne, ale jednocześnie całkowicie bezpieczne. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszej inicjatywie, polscy przedsiębiorcy mają dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii, co pozwala im budować przewagę konkurencyjną na rynkach całego świata.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie narzędzia i rozwiązania są przez nas sprawdzane w warunkach, w których będą wykorzystywane przez klientów. Umożliwia nam to park maszynowy, wyposażony w ponad 100 maszyn i urządzeń. Wszystkie testy przeprowadzane są przez specjalistów z przeszło 30-letnim doświadczeniem, dlatego jesteśmy pewni skuteczności i bezpieczeństwa proponowanych przez nas rozwiązań.

Dlaczego my?

Posiadamy szeroką i aktualną ofertę produktów skierowanych do sektora przemysłowego.

Oferujemy rozwiązania sprawdzone i wdrożone przez światowych liderów w biznesie.

Współpraca z nami gwarantuje doradztwo i wsparcie naszych ekspertów na każdym etapie projektu.

Proponowane przez nas produkty testowane są przez naszych specjalistów.

Stale poszukujemy nowości odpowiadających zapotrzebowaniu sektora przemysłowego.

Wdrażamy rozwiązania zwiększające efektywność procesów produkcyjnych i optymalizujące koszty przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami