Airpress to przedsiębiorstwo obecne na światowym rynku produktów pneumatycznych od 1938 r. W Polsce produkty marki dostępne są w sprzedaży od ponad 20 lat. Airpress specjalizuje się głównie w produkcji wyrobów pneumatycznych. W jego rozbudowanej ofercie znaleźć można takie urządzenia, jak pistolety lakiernicze, sprężarki śrubowe, tłokowe i wyciszane, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry oraz wiele innych.
AIRPRESS

Historia marki Airpress i jej oferta dla polskich klientów

Początki marki Airpress sięgają roku 1938. Właścicielem marki od lat 60-tych XX w. jest holenderska firma Friesland, która specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy urządzeń pneumatycznych oraz akcesoriów do nich sprzedawanych pod szyldem Airpress. Głównym celem marki jest dostarczenie klientom niedrogich, bezpiecznych oraz nowoczesnych produktów.

W bogatym asortymencie tej holenderskiej marki znajdują się takie produkty, jak m. in. sprężarki przemysłowe i amatorskie, agregaty prądotwórcze, węże oraz oleje. Ponadto, Airpress zajmuje się także wytwarzaniem produktów warsztatowych, do których należą wózki, podnośniki oraz praktyczne i wielofunkcyjne zestawy narzędzi. W portfolio marki nie brakuje także przydatnych akcesoriów, w tym wtyków oraz szybkozłączy. Od blisko 10 lat Airpress zajmuje się sprzedażą marki PREVOST – francuskiego systemu przeznaczonego do przesyłania sprężonego powietrza.

Produkowane w Europie narzędzia pneumatyczne marki Airpress dzięki nakładom w rozwój nowoczesnych technologii na tle innych renomowanych produktów wyróżniają się innowacyjnością oraz starannością wykonania. Zapewnia to im wysoką jakość oraz trwałość, którą doceniają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucje korzystające na co dzień z rozwiązań dostarczanych przez Airpress.

 

Airpress – europejski lider na rynku pneumatycznym

Marka Airpress w całej Europie słynie z niezawodnych, mobilnych oraz bardzo prostych w obsłudze sprężarek oraz kompresorów. W jej ofercie znaleźć można zróżnicowane pojemności urządzeń tego typu. Przy firmie funkcjonuje dostępny na terenie całej Polski serwis, który nastawiony jest na efektywne wspieranie klientów oraz zapewnienie im w pełni profesjonalnego serwisu wszystkich urządzeń marki.

Wszystkie produkty marki Airpress wyróżniają się ponadto niskimi kosztami eksploatacji, które dotyczą zarówno ich obsługi serwisowej, jak i napraw głównych. Przy projektowaniu oraz produkcji wyrobów marki zachowane są najwyższe standardy oraz normy, co stawia Airpress na czele wśród liderów rynku pneumatycznego w Europie.