Firma PERUN gromami może i nie włada, ale z pewnością od lat jest prawdziwym branżowym gigantem w dziedzinie produkcji sprzętu do spawania gazowego w Polsce. Marka oferuje niezwykle bogaty asortyment narzędzi spawalniczych. Znajdują się w nim różnego rodzaju reduktory do gazów technicznych, palniki gazowe – w tym ręczne i maszynowe oraz półautomatyczne przecinarki do cięcia tlenem. W ofercie nie brakuje także pozostałego osprzętu i akcesoriów spawalniczych wraz z elementami do palników i reduktorów.

Co istotne, firma wykonuje na życzenie klienta dostosowane do indywidualnych potrzeb rampy do gazów technicznych oraz nietypowe palniki i reduktory. Produkty PERUN wybierane są przez klientów ze względu na swoją niezawodność i wytrzymałość na eksploatację w ciężkich warunkach. Jest to certyfikowany sprzęt, który spełnia wszystkie wymogi i normy unijne dla tego typu technologii. A każdy klient na życzenie może otrzymać deklarację zgodności.

PERUN

Marka o ponad 100-letniej historii!

Firma od lat cieszy się uznaniem nie tylko w branży spawalniczej, ale również w szeroko pojętym przemyśle. Jest to bowiem przedsiębiorstwo, które już od ponad 100 lat podąża drogą rozwoju swoich wizji i tworzeniu wysokiej jakości narzędzi i osprzętu do spawania gazowego. Początki działalności firmy datowane są na 1910 rok, gdy w Warszawie została założona przez francuskie Towarzystwo Akcyjne L’Air Liquide pierwsza fabryka tlenu. Spółka w tym samym roku połączyła się z nowo powstałą w Petersburgu Spółką Akcyjną PERUN.

Po uzyskaniu niepodległości przez Polskę firma rozszerzyła produkcję na inne polskie miasta. Przez lata marka udoskonalała swoją technologię, wprowadzając na Polski rynek urządzenia do spawania gazowego oraz armaturę związaną z produkowaniem i użytkowaniem gazów technicznych. Dzisiaj firma produkuje wysokiej klasy sprzęt spawalniczy. A co ważne, jest w stanie zaprojektować i stworzyć praktycznie każde urządzenie spawalnicze, które jako czynnik roboczy wykorzystuje gaz.

PERUN – Dożywotnia Gwarancja!

Oferta marki to prawdziwa full opcja, a rozbudowana sieć dystrybucyjna i 12 punktów serwisowych w całym kraju gwarantują klientom pełne wsparcie i szybką pomoc techniczną. Na szczególną uwagę zasługuje jednak to, że od 1 października 2018 roku marka udziela dożywotniej gwarancji na swoje palniki, reduktory i punkty poboru gazu. W tym celu wystarczy zarejestrować zakupiony produkt poprzez specjalny formularz online dostępny na stronie producenta. Sam fakt wprowadzenia takiej gwarancji jest fenomenem w polskiej branży spawalniczej i świadczy o wysokiej jakości produktów marki PERUN. Gwarancja zapewnia również stały dostęp do przeglądów okresowych oraz do serwisu urządzeń przez cały okres ich eksploatacji.