Stanley Fatmax to linia elektronarzędzi amerykańskiej firmy Stanley Black & Decker, która wyróżnia się wysoką jakością wykonania, wydajnością oraz przystępną ceną. Wszystkie dostępne w niej narzędzia cechują się lekką i kompaktową konstrukcją. Ponadto, narzędzia z linii Stanley Fatmax zostały starannie przystosowane do pracy w wymagających warunkach.
STANLEY FATMAX

Stanley Fatmax – nowoczesna linia elektronarzędzi Stanley Black & Decker

Nowoczesna linia elektronarzędzi linii Stanley Fatmax miała swoją premierę w lutym 2013 r. W skład gamy wchodzi 6 urządzeń zasilanych akumulatorowo oraz 11 elektronarzędzi wyposażonych w zasilanie sieciowe. Oprócz tego, w kolekcji znaleźć można także zestawy praktycznych akcesoriów, w tym bity, wiertła oraz brzeszczoty.

Wśród narzędzi posiadających zasilanie akumulatorowe z serii Stanley Fatmax warto wymienić takie urządzenia, jak wiertarko-wkrętarki, zakrętarki udarowe, pilarki szablowe oraz latarki LED-owe. Gama elektronarzędzi z zasilaniem sieciowym obejmuje z kolei 1- i 2-biegowe wiertarki udarowe, młotowiertarki, strugi 2 mm, wyrzynarki, pilarki szablowe, szlifierki kątowe, przecinarki ściernicowe, opalarki oraz oscylacyjne narzędzia wielofunkcyjne.

Zaletą linii elektronarzędzi Stanley Fatmax jest możliwość uzyskania na nie rozszerzonej gwarancji producenta. Wydłużona ochrona gwarancyjna trwa przez okres 3 lat oraz obejmuje wady produkcyjne i materiałowe wszystkich dostępnych w sprzedaży urządzeń. Elektronarzędzia dostarczane są do klienta w solidnych kuferkach transportowych, które pozwalają na ich bezpieczne i wygodne przechowywanie.

 

Cechy charakterystyczne elektronarzędzi Stanley Fatmax

Stanley Fatmax to nowoczesna linia elektronarzędzi skierowana zarówno do profesjonalistów wykorzystujących tego typu sprzęt do pracy, jak i amatorów, którzy potrzebują prostych w obsłudze oraz niezawodnych urządzeń do użytku prywatnego. Wszystkie elektronarzędzia z serii Stanley Fatmax wyróżniają się wysoką wydajnością, starannym wykonaniem oraz przystępną ceną, co czyni z nich świetny wybór dla osób poszukujących doskonałej jakości sprzętu w konkurencyjnej cenie.

Atutem elektronarzędzi Stanley Fatmax są także ich bardzo dobre parametry techniczne – sprzęt z tej serii wyposażony został w metalowe przekładnie oraz wydajne silniki umożliwiające mu długą i stabilną pracę. Ogromną zaletą urządzeń zasilanych akumulatorowo jest także szybki czas ich ładowania, który wynosi maksymalnie 0,5 h. Elektronarzędzia sieciowe Stanley Fatmax z kolei posiadają długie na 4 m przewody zasilające oraz praktyczne diody LED pozwalające na oświetlenie miejsca pracy.